نتایج جستجو برای عبارت :

یک شبه درست شدن کارها یعنی چه؟

✅ کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که...
استاد علی صفایی حائری:
⭕️چه بسا حرف‌هاى خوبى، که در جاى خود واقع نشده و خون‌ها ریخته است.
⭕️چه بسا کارهاى حقّى، که از راه درست و با هدف درست دنبال نشده است.
کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که حسن و قبح آن‌ها را و روش‌ها را و شکل‌هاى‌شان را بسنجى.
و کارها از لحظه‌اى به صالحات بدل مى‌شوند، که انگیزه و جهت آن‌ها را هم در نظر بگیرى.
و گذشته از حسن و خوبى عمل و حسن و خوبى شکل و ر
مقدمه: همانطور که می دانیم در اسلام بسیاری از کارها در کتاب خدا و به دست بزرگان منع یا حرام اعلام شده اند، در میان بسیاری از آن ها چه از نظر سلامت، چه از نظر سود برای خودمان، موثر و مفید خواهد بود. بنابراین بهترین گزینه فرمان برداری و اطاعت از آن هاست.
تنه انشاء:همیشه این ضرب المثل بوسیله ی بزرگان و پدر و مادر نقل و قول و گوش زد شده است اما ما همیشه یا گاهی، درک درست از این ضرب المثل ها نداشته و با پشت گوش گذاشتن از اجرا و اطاعت آن ها شانه خالی کرد
کلا مزاق من جوریه که هر غذایی باشه میخورم ، و فکر میکنم خوشمزه ترین  غذاست ، و هیچ مشکلی با طعم و نوع غذا ندارم .
هر چی من این همه راحتم در باب غذا ، همسری بسیار مشکل پسند و از این دسته مردان محسوب میشه که زنشون باید خودشون کنه در طبخ غذا.
نمی‌دونم چرابیشتر مواقع غذاهای من هم از نظر اون خوب درست نشده و یه عیبی داره. و میگه : من کاملا رو غذا درست کردن تمرکز ندارم و حواسمو خوب جمع نمیکنم و در حین آشپزی دارم چند کار رو با هم انجام میدم.
خب باید بگم ، آر
کلا مزاق من جوریه که هر غذایی باشه میخورم ، و فکر میکنم خوشمزه ترین  غذاست ، و هیچ مشکلی با طعم و نوع غذا ندارم .
هر چی من این همه راحتم در باب غذا ، همسری بسیار مشکل پسند و از این دسته مردان محسوب میشه که زنشون باید خودشون کنه در طبخ غذا.
نمی‌دونم چرابیشتر مواقع غذاهای من هم از نظر اون خوب درست نشده و یه عیبی داره. و میگه : من کاملا رو غذا درست کردن تمرکز ندارم و حواسمو خوب جمع نمیکنم و در حین آشپزی دارم چند کار رو با هم انجام میدم.
خب باید بگم ، آر
• یک نکته هم این است که تبیین را اساس کار بدانید. بنده می‌بینم گاهی اوقات یک جماعتی، یک افرادی، جوان‌های احتمالاً صالح و مؤمنی با یک کسی مخالفند یا با یک جلسه‌ای مخالفند، بنا می‌کنند هیاهو کردن و جنجال کردن و شعار دادن؛ بنده با این کارها موافق نیستم. این هیچ فایده‌ای ندارد؛ این را من از قدیم به کسانی که در این کارها بودند، همواره سفارش کرده‌ام. این‌که بروند در یک مجلسی، چون فلان‌کس سخنرانی می‌کند که شما مثلاً او را قبول ندارید -ممکن هم

رهبر انقلاب: در دعای مکارم الاخلاق این جمله هست «وَ استَعمِلنِی‏ بِمَا تَسأَلُنِی غَداً عَنهُ» که دعای بیستم #صحیفه_سجادیه است، دعای بسیار خوبی است و من توصیه میکنم دوستان بیشتر بخوانید این دعا را. فردا در قیامت یقه‌ی ما را میگیرند که چرا فلان کار را نکردی. 
️ بعضی از کارها را که نباید بکنیم، میکنیم، خب این را همه میدانیم. بعضی از کارها را باید بکنیم، توجه نمیکنیم، غفلت میکنیم، تنبلی میکنیم، ملاحظه‌ی این و آن را میکنیم، آن کارها را انجا
زن نباید همه کارها را انجام دهد:زمانی که مسئولیت پذیری یکی از زوجین بیشتر از دیگری باشد، طرف مقابل به وظایف خود عمل نمیکندمثلا وقتی مردی میبیند همسرش تمام کارها را انجام میدهد، کم کم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده و سعی میکند تا جایی که امکانش هست تمام کارها را به همسر خود واگذار کند. بنابراین زن ها نباید همه کارها را به عهده بگیرند.✖وظایف یکدیگر را انجام ندهید :گاهی اوقات زن یا مرد همیشه، تمام وظایف یکدیگر را انجام میدهند چون فکر میکنند
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.
۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟ 

ادامه مطلب
پزشکی از بستگان ما، حدود بیست و یک سال قبل، سفری به قم آمده بود. ایام عاشورا بود. این دسته و عَلَم و کُتلی را که در قم راه می انداختند دید. به خانه ما آمد. دیدم خیلی ناراحت است. گفت فلانی، آخر اینجا را حوزه علمیه، عاصمه تشیع می گویند؟ اینها چیست که در حضور علما و در پایگاه مراجع دینی درست کرده اند؟! گفتم راست می گویی؛ علتش این است که اینها وظیفه خودشان را درست انجام نمی دهند؛ روشنگری نمی کنند. اما در عین حال، به تو بگویم که برانداختن این کارهای نا
سلام دوستان 
میخوام در مورد یه سری مسائل نظر خانم ها رو بدونم؛
اگه مردی تو خونه ظرف بشوره و بعضی اوقات غذا درست کنه، زشته؟؛ من الان حدود هفده سالمه, میخواستم این عادت رو داشته باشم یا نه؟
چون مادرم معمولا خیلی زحمت میکشه برای غذا درست کردن و من خودم گاهی اوقات ظرف میشورم و بعضی اوقات کتلت درست میکنم تو خونه و بقیه غذا ها رو هم دارم یاد میگیرم!
آیا این کار زشته برای یک مرد؟، من منطقم بهم اجازه نمیده که همیشه مادرم این کارها رو انجام بده چون اون
من یکم workaholic هستم. معتاد به کار، بهم بگن برو این کار رو انجام بده، اون هدف ما هست، اون قضیه.. اون قضیه رو باید انجام بدیم.
حالا نشستم جاییکه همه کارها رو کردم. یه سری کارها داره از جلو میاد نزدیکم که خیلی مبهم و خیلی چالشیه که فقط اضطراب میاره و بس.
انگیزه؟ خیر.   امید؟ خیر.   اضطراب؟ بله.
در بررسی‌های صورت گرفته ثابت شده است که :
خصوصیات شخصیتی افراد روی برخورد آنها دارای تاثیر می باشد.
مشخص شده است که بعضی از برخوردها به نام الف مشهور می‌باشد .
که می توانند روی رویکرد قلبی افراد تاثیرگذار باشد.
در انجام تست ها به این نکته توجه کنید که:
تست هایی که توسط مرکز مشاوره و روانسج تحلیل می شود و مشاوره متناسب با ویژگی شما آن را به صورت منحصر به فرد تحلیل می کند.
برخی تست ها با برسی های آماری و پرسشنامه ای تهیه شده و به صورت کلی صحیح می ب
برای زنان کمبود اعتماد به نفس بر اساس نگرانی ها و به تعویق انداختن کارها ساخته شده است. زنانی که تمایل دارند به جای عمل کردن ، بیش از حد تجزیه و تحلیل کنند معمولاً :
در موقعیت های جدید احساس راحتی ندارند.
زمانی که اتفاق ها بر اساس برنامه ریزی پیش نمی رود، آرامش خود را از دست می دهند.
بیشتر فرصت هایی که برای شان به دست می آید؛ از دست می دهند.
برای خانم ها؛ اعتماد به نفس توانایی انجام کارهای زیر است:
مواجه شدن با چالش های جدید با خوش بینی
این که بتو
خانمی شوهرش را به مطب دکتر برد. بعد از معاینه، دکتر، خانم را به طرفی برد و گفت: اگر شما این کارها را انجام ندهید، به طور حتم شوهرتان خواهد مرد. اول هر صبح، برایش یک صبحانه ی مقوی درست کنید و با روحیه ی خوب او را به سرکار بفرستید. دوم اینکه هنگام ناهار، غذای مغذی و گرم درست کنید و قبل از اینکه به سرکار برود او را در یک محیط خوب مورد توجه قرار بدهید. سوم اینکه برای شام، یک غذای خوب و مخصوص درست کنید و او در کارهای خانه کمک نکند. در خانه، شوهر از همسرش
⚡️نکاتی برای مطالعه صحیح  و اثر بخش⚡️

1⃣.هنگام درس خواندن کاغذ و خودکاری کنار دست خود بگذارید و فکرهایی که به ذهنتان می‌رسد و مزاحم درس خواندن می‌شود یادداشت کنید. با این کار دیگر نگران فراموش کردن کارها و ایده‌ها نیستید و به خودتان یادآوری می‌کنید. درست است که این کارها به اندازه‌ای مهم هستند که آن‌ها را یادداشت کنید و بعداً برای‌شان کاری انجام بدهید اما آن‌قدر مهم نیستند که به خاطرشان درس خواندن را متوقف کنید.
2⃣.خوب است گاهی فکره
ایمان داشته باشید
سوره ی مریم را که باز میکنی دنیایی سراسر از شگفتی میبینی...
از دعای حضرت زکریا برای درخواست فرزند در نهایت پیری و نازایی تا تولد بدون پدر حضرت عیسی و سخن گفتن در گهواره ی او و...  اما نکته ی جالب اینجاست   ---> قَالَ رَبُّکِ هُوَ عَلَیَّ هَیِّنٌ ۖ  <---
پرودگارت گفت ، این کارها نزد من بسیار آسان است... (سوره مریم آیه ۲۱)
یعنی خداوند شگفت انگیزترین کارها برای ما را، آسان ترین کارها برای خود میداند 
و جالب اینجاست این جمله را چند
به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویر خودتون یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهای خودتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودتون جمع کنید. یه خبر خوب براتون داریم!ما قراره همه ی این کارها رو با یه روش خیلی آسون و جذاب بهت
فاحشه مبینه چیست؟!
سید شرف الدین حسینی استرآبادی رضوان الله علیه، عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
قال محمد بن العباس رحمت الله علیه: حدثنا الحسین بن أحمد، عن محمد بن عیسى، عن یونس، عن كرام، عن محمد بن مسلم، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: قال لی: أتدری ما الفاحشة المبینة ؟ قلت: لا. قال: قتال أمیر المؤمنین علیه السلام یعنی أهل الجمل.
محمد بن مسلم گفت: امام صادق علیه السلام به من فرمودند: آیا می‌دانی فاحشه مبینه ( آیه سی‌ام سوره مبارکه احزاب) چیس
پکیج کامل توانگرشو
حتما تا کنون انسان های موفق زیادی را دیده اید که با وجود موفقیت اما حال خوبی ندارند ، در این دوره دو جلسه ای دکتر شیری در مورد اینکه چگونه فکر های خوبمان را عملی کنیم و به موفقیت برسیم در حالی که حال خوب هم داشته باشیم ، صحبت میکند ، این دوره مقدمه ای بر دوره جامع توانگری است و در آن با مفهوم توانگری آشنا خواهید شد.
جمع بندى سال قبل به قصد ورود درست به سال بعدکدام کارها را در سال بعد باید دیگر انجام ندهم؟کدام کارها را در سال ب
تست هایی که توسط مرکز مشاوره و روانسج تحلیل می شود و مشاوره متناسب با ویژگی شما آن را به صورت منحصر به فرد تحلیل می کند.

بعد از شکست عشقی سراغ این کارها نروید

یکی از مهم‌ترین راه‌کارها برای فراموش کردن غم‌ها و پیدا کردن روحیه‌ای با نشاط، سرشلوغی است

هزاران بار برای هزاران نفر این اتفاق افتاده، که در میانه مسیری که به نیت ساختن آینده‌ای مشترک با کسی قدم برداشته‌اند، متوجه می‌شوند اختلافات و ناسازگاری‌هایی که باهم دارند آن‌قدر جزیی به نظر نمی‌رسد که بتوان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد و تا آخر عمر با آن‌ها ساخت.
ادامه مطلب
پکیج کامل توانگرشو
حتما تا کنون انسان های موفق زیادی را دیده
اید که با وجود موفقیت اما حال خوبی ندارند ، در این دوره دو جلسه ای دکتر
شیری در مورد اینکه چگونه فکر های خوبمان را عملی کنیم و به موفقیت برسیم
در حالی که حال خوب هم داشته باشیم ، صحبت میکند ، این دوره مقدمه ای بر
دوره جامع توانگری است و در آن با مفهوم توانگری آشنا خواهید شد.
جمع بندى سال قبل به قصد ورود درست به سال بعدکدام کارها را در سال بعد باید دیگر انجام ندهم؟کدام کارها را در سال
1. با پدرم میگویم نکند کرونا بگیریم و خانوادگی به رحمت ازلی نایل بشویم. با ریشخند میگوید: بادمجان بم آفت نداره!
2.این روزها دارم خانه تکانی میکنم. این سر و آن سر خانه را گرفته ام و محکم میتکانم. من باید این وسواسم به خانه را کم کنم و قرار بگذارم که دیگر وقتم را برای این کارها تلف نکنم. صرفا نظافت! نه خانه تکانی! اینکه سالی چندبار ذهنم را واقعا درگیر و کلافه این اتاق و زندگی میکنم یک نوع وسواس است فکر کنم!
3. فهمیدم از بس دارم وقت صرف این میکنم که قفسه
یاحق...
خداوندا!
ما را ببخش که در بزنگاه های این روزگار، درست بر سر دوراهی ها، راه را گم می کنیم و نمی دانیم مسیر درست کدام طرفی است!
ببخش که به اندازه کافی بصیر نیستیم که بدانیم چه کاری بهتر است!
ببخش که آن قدر به کارها و اعتقاداتمان، باور نداریم که تمام قد بایستیم و از آن ها دفاع کنیم!
ببخش که روزی هزاربار به خودمان و بودنمان، شک می کنیم!
ببخش که...
یک روز که همراه مادرش برای خرید به فروشگاه رفته بود،چشمش به یک گردن بند مروارید بدلی افتاد که قیمتش ۱۰/۵ دلار بود، دلش بسیار آن گردن بند را می خواست. پس پیش مادرش رفت و از مادرش خواهش کرد که آن گردن بند را برایش بخرد. مادرش گفت : ” خوب! این گردن بند قشنگیه، اما قیمتش زیاده ، خوب چه کار می توانیم بکنیم! من این گردن بند را برات می خرم اما شرط داره، وقتی به خانه رسیدیم، یک لیست مرتب از کارها که می توانی انجام شان بدهی رو بهت می دم و با انجام آن کارها م
بارها افراد خیرخواه و دلسوز گفته‌اند و بنده هم تأیید میکنم که تحریم در موارد بسیاری به سود کشور است، به سود ملّت ایران است، این را افراد دلسوز و علاقه‌مند و مطّلع بیان میکنند. بله، تحریم یک مشکلاتی را ایجاد میکند؛ تحریم مبادلات بانکی، تحریم نفتی و غیره ممکن است یک مشکلاتی را به وجود بیاورد امّا در نهایت به نفع کشور است.یکی از مسئولین کشور میگفت که در یک جلسه‌ی خارجی، یک نفر از سیاستمداران خارجی به ما میگفت آقا! شما در دوران تحریم توانستید
همانطور که میدانیم اسباب کشی ممکن است یکی از سخت ترین و طاقت فرسا
ترین کارها باشد. اما زمانی که بتونیم این کار و به درستی انجام بدهیم یکی
از ساده ترین و لذت بخش ترین کارها خواهد شد . پس به نکات زیر توجه کنید تا
بتونید یک اسباب کشی بی دردسر داشته باشید و با نکات مهم اسباب کشی آشنا
شوید.
ادامه مطلب
همانطور که می دانید،اقتصاد توسعه دانشی است که اقتصادی ترین و مناسب ترین راهبرد توسعه را به متولیان کشور و دولت مردان آن ،به شرح زیر،پیشنهاد می کند.

1- دانستن این که چه کارهایی باید انجام شود(شناسایی و اولویت بندی کارهایی که باید از طرف دولت مرکزی صورت پذیرد).

2- انتخاب زمان مناسب برای انجام کارهای شناسایی شده.

3- توالی درست کارها(رعایت تقدم و تاخر کارها به دلایل منطقی).

4- چگونگی انجام کارها(کارها به چه نحوی و چگونه انجام شوند که ضمن همپوش

به خاطر پاندمی ویروس کرونا (کووید-19)، مشکلات زیادی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف، به وجود آمده است. بسیاری از کسب و کارها مجبور شده‌‌اند، برای بقا و حفظ موقعیت خود، تغییرات اساسی در روند کاری و ساختار خود ایجاد کنند. در طی این روزهای سخت، که جهان به حالت غیرقابل کنترل درآمده، برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، تمرکز بر آنچه که می‌تواند تحت کنترل قرار گیرد
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : «بیل گیتس»، هم بنیانگذار مایکروسافت پس از سال ها به دبیرستانی که در آن تحصیل کرده بود بازگشت و به مناسبت 100 سالگی تاسیس آن، سخنانی در مورد محول کردن کارها به دیگران و تاثیر آن در موفقیت کسب و کارها ایراد کرد.
ادامه مطلب
در روایات وارد است که خداوند امر قیام حضرت حجت (عج) را یک شبه اصلاح خواهد کرد.
این مفهوم هم از مفاهیمی است که شهادت سردار سلیمانی آن را برای ما ملموس و محسوس و قابل درک کرد. با چشم خود دیدیم که در فاصله ی یک روز همه چیز عوض شد و ورق به نفع جبهه ی مقاومت برگشت و شعار همه شد: #انتقام_سخت

اللهم عجل لولیک الفرج
سلام 
من به دلیل چند شکست خیلی حیاتی که توی زندگیم خوردم، اراده م رو برای انجام کارها به طور کامل از دست دادم، یعنی کوچک ترین کارها رو هم نمیتونم انجام بدم و اصلا حوصله ندارم.
الان یک مسیری جلوی راهم قرار گرفته که به اراده ی خیلی زیادی نیاز دارم تا عملیش کنم، اما نمیدونم چطور توانایی ام رو زیاد کنم، مثلا در مقابل بی حوصلگی، افکار منفی و در مقابل گناهان کلا اراده خیلی ضعیفی دارم اگه میشه کمکم کنید.
ادامه مطلب
من کارهای جدیدی را که در محل کار امروز به من تخصیص داده می شود، از فردا شروع می کنم.
امروز را می گذارم برای تغییر برنامه ی زمان بندی کارهایی جاری (البته اینکه می گویم تغییر زمان بندی کارها نه اینکه برای همه کارهای یک زمان مشخص دقیق و وجود داشته باشد نه، یک چیزی در ذهن آدم هست که مثلا این کار را تا این موقع انجام می دهم، این کار را تا ان موقع، و با این تغییر خودبخود جا و مدت این کارها عوض می شود)
(ایده از روز ارجاع پروژه مدیریت عملکرد به من-11 دی 97)
نمونه کار سئو | نمونه کارهای سئو سایت
نمونه کار سئو | نمونه کارهای سئو سایت - 5.0 out of 5 based on 2 votes
برخی از نمونه کار های سئو سایت کد ناب در این قسمت قرار داده شده است لازم به ذکر می باشد که نمونه کار های به دو بخش تقسیم می شود برخی از نمونه کارها برای افزایش بازدید وب سایت می باشد و برخی از نمونه کارهای دیگر برای یک یا چند کلمه کلیدی می باشد . شما در صورت صورتی که می خواهید در مورد نمونه کارها اطلاعات بیشتری پیدا کنید میتوانید با شماره های مندرج
داستان مربوط به تصمیم گیری در مورد اینکه در روز پنجشنبه قبل از سفر اول برای فیلم مدیریت سرمایه وقت بذارم که چند هفته ای است باز است یا برای پیدا کردن آدرس گلخانه در شمال و بررسی خاک برگ مناسب برای آوردن از شمال؟
به نظرم با یک سوال ساده ولی راهبردی می توان اولویت را تشخیص داد:
اگر به هر دلیلی وقت نشه گذاشت برای هیچ کدام شون، کدوم بیشتر اذیتت میکنه؟
خوب با این سوال مشخصه که جواب اولویت دادن به کارها و بررسی های قبل از مسافرته چراکه فرصت کمی برای
ادغام و تصاحب (Merge & Acquisition) از موضوعات با اهمیت و استراتژیک زمینه تامین مالی بشمار می‌رود. در ادامه به بررسی کلی اهمیت و آمار ادغام و اکتساب ، ویژگی شرکت‌های موفق در این زمینه می‌پردازیم.

دلایل گرایش به ادغام و اکتساب
از سال ۲۰۱۱ میلادی به بعد به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی بر کسب و کارها و مشکلات شدید نقدینگی، مدیران و مالکان بنگاه‌های اقتصادی غالبا درگیر معاملات و پیشنهادات تحصیل و ادغام می‌شوند.برخی کسب و کارها به دنبال تامین مناب

«چی می‌خواستم بگم؟» و یا «داشتم چی‌کار می‌کردم؟» احتمالا سوالات آشنایی برایتان هستند. نداشتن تمرکز حواس مساله‌ای است که خیلی‌ها با آن دست به گریبانند. ناتوانی ما در تمرکز به دلیل خستگی، بی‌انگیزگی یا هر چیز دیگری که باشد، بهره‌وری و به دنبال آن شانس موفقیت را کاهش می‌دهد. لازم نیست مانند «جردن بلفورت» در «گرگ وال‌استریت» عمل کنید! راه‌های بهتری هم برای افزایش تمرکز حواس وجود دارد. در این مقاله می‌خواهیم تعدادی از توصیه‌های کارشن
مقام والای حضرت ابالفضل العباس سلام الله علیه در بیان امام سجاد علیه السلام
شیخ صدوق رحمه الله روایت کرده است:
۱۰۱- حدثنا أحمد بن زیاد بن جعفر الهمدانی رضی الله عنه قال: حدثنا علی بن إبراهیم بن هاشم، عن محمد بن عیسى بن عبید، عن یونس بن عبد الرحمن، عن ابن أسباط، عن علی بن سالم، عن أبیه، عن ثابت بن أبی صفیة قال: قال علی بن - الحسین علیهما السلام: رحم الله العباس یعنی ابن علی فلقد آثر وأبلى وفدى أخاه بنفسه حتى قطعت یداه فأبدله الله بهما جناحین یطی
به خاطر پاندمی ویروس کرونا (کووید-19)، مشکلات زیادی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف، به وجود آمده است. بسیاری از کسب و کارها مجبور شده‌‌اند، برای بقا و حفظ موقعیت خود، تغییرات اساسی در روند کاری و ساختار خود ایجاد کنند. در طی این روزهای سخت، که جهان به حالت غیرقابل کنترل درآمده، برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، تمرکز بر آنچه که می‌تواند تحت کنترل قرار گیرد
ادامه مطلب
گاهی وقت ها توفیق پیدا می کنم و توی نظافت منزل، کمک می کنم به خانواده. امشب همینطور درگیر کارها بودم دیدم چقدر حوصله م سر می ره، با این وجود که می گن مغز مردها همزمان بیشتر از یک کار رو نمی تونه انجام بده ولی انگار احساس می کردم یه چیزی کم دارم. حداقل کاری که از دستم بر اومد فرستادن صلوات همراه با انجام دادن کارها بود. خب حس و حال بهتری پیدا کردم بعد یاد انبار افتادم که همین تصمیم رو گاهی اوقات می گرفتم. به دقیقه نمی کشید که حین شمارش اجناس مغزم س
روابط‌ عمومی یا PR (Public Relations) عمل حفظ و شکل‌دهی تصویر یک فرد یا یک سازمان به عموم است به گونه‌ای که دیدگاه مطلوب برای موجودیت مورد نظر ایجاد شود. به عبارت دیگر فعالیتی که برای کمک به سازمان و عموم آن مانند مشتریان، کارمندان، دولت، تامین کنندگان و غیره که به طور مستقیم و غیرمستقیم با یکدیگر به شکل متقابل ارتباط دارند، طراحی شده‌است. امروزه برای ارتقا و بقای هر کسب و کار، سازمان نیاز دارد تا از این ابزار پیشبرد به بهترین نحو استفاده کند. در ای
تو حیاط نشستم.
صدا میاد،صدای تمرین کردن ویولون پسر همسایه.
صدا میاد،صدای باد که تابستون با خودش میبره.
صدا میاد،صدای شیر آب توی حیاط همسایه؛شاید برای شستن ظرف،شاید برای شستن لباسها شایدم برای شستن خاطره ها.
من به صداها اهمیت میدم،میخواد صدای یه جیرجیرک باشه یا صدای یه ماشین یا صدای خوش ساز زدن پسر همسایه.
چه خوبه آدم همسایه ای داشته باشه که بلد باشه ساز بزنه.

پ.ن.امروز با مامانم و اعظم دعوام شد.شدم مثل بچه ها که همش یا با بقیه دعوا می کنند
یه بار توی وبلاگ محمدرضا شعبانعلی خوندم که گفته بود در مدت زمانی که یک درونگرا به این فکر میکنه که آیا به کسی درخواست دوستی بده یا نه یا چطور اینکار رو انجام بده یه برونگرا یک یا چند رابطه رو تموم کرده ! حالا جمله دقیقش رو نتونستم پیدا کنم ولی مضمون حرفش همین بود و از این دست و اون دست کردن درونگراها برای انجام کارها میگفت و اینکه شاید بهتره گاهی موشکی عمل شه در کارها و زیاد وسواس به خرج ندیم  درمورد عاقبت کار و سخت نگیریم. گاهی به بهانه های مخت
هر کسی باید از جایی شروع کند، درست است؟ اگر اولین بار است که ورزش کردن را جدی گرفته‌اید، شاید سردرگم شوید که از کجا باید شروع کرد.
اغلب برنامه‌های ورزشی که پیدا خواهید کرد، برای افرادی تدوین شده که تجربه‌ی خوبی در تمرینات ورزشی دارند، و یا اینکه خوش اندامند. چنین برنامه‌هایی برای تازه کارها واقعا سخت است، حتی احتمالش هست که آسیب‌هایی جدی ببینند.
ادامه مطلب
به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ حتی بعضی از شماها ممکنه بخواین جذابیت درسایی مثل ریاضی و... رو برای خودتون و دیگران زیادتر کنید.و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویری که دارید یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهاتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودت
هوالرئوف الرحیم
به شدت مشغول تدارک تولد بچه ها هستم و جشن نیمه شعبان.
بخاطر سورپرایز به رضوان گفتم اینها سفارش مشتریه و اونم با زیرکی و شیطنت گفت مشتریت داییه یا خاله؟! پدر صلواتی...
خلاصه. تم رو ساختم. کارها تقریبا رو رواله. فقط دنبال مداحی بگردم و بعیده بتونم موفق بشم آلبوم برای کلیپ جمع کنم. وقت نمی کنم.
بعدشم خامه قنادی گیر نیاوردم مجبور شدم خودم درست کردم. ولی چییییی شد هااااا. بح بح.
خدا کنه یه تولد مرتب و منظم بتونم برای بچه ها ثبت کنم. مخص
بدقول تر از ما یعنی نیست؟ گیر نده بابا راستش قبول دارم در بیشتر کارها کمی از برنامه زمان بندی شده عقب می افتم اما همش دست من نیست. مشتری هم در طول کار دایم نظراتش رو تغییر میده و همین کارها رو عقب میندازه. اگه قبول نکنی هم که نمیشه. بعضی وقتها خب راست میگه و کیفیت کار میره بالا. به نور مشتری بدقلق هم خوردم که رست منو کشیده و صاف کرده تا کار تموم شده. اونقدر دقیق و حساب شده که چاره ای جز پیچوندنش نداشتم چون حس کردم داره ازم سو استفاده میشه و کار زی
بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمد لله الرّبّ العالمین که چون مهلت هدیه عطا می فرمایید پس از هدیه عطا فرموده شدن وقت، فراغت از کارها، بلاها و ابتلاها، رهایی از رنجها دردها بلاها فشارها سختی ها بحران ها کارهای بغرنج و کارهای طاقت فرسا، بهره مندی از ایمنی امنیت سلامتی آرامش آسایش، در پناه حفاظت خدا بودن، بهره مندی از تسهیل در کارها و معافیت های بی کران، تا در راه خدمت به خوبی ها و استراحت صرف شود و دریغا که خیلی اوقات به هوس رانی و بندگی نفس صرف م
به‌یاد دارم که جمله معروف «مدیریت، هنر انجام کار از طریق دیگران است» یکی از موثرترین جملات در شکل‌گیری مفهوم مدیریت در ذهن من بود. این تاثیر به زمانی بر می‌گردد که من برای نخستین بار، در یک سازمان شبه‌دولتی مسئولیت یافتم. دیدگاه مطرح در این جمله به من کمک کرد به جذب مشارکت افراد برای انجام کارها، بیشتر روی خوش نشان بدهم و با ایدۀ «انجام همه کارها به دست و بازو و ذهن خویش» مبارزه کنم. همچنین، این رویکرد اهمیت #تخصص‌گرایی را گوشزد می‌کرد ای
نام امام حسن، حسین و محسن علیهم السلام در تورات
ابن شهر آشوب مازندرانی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه می‌نویسد:
أبو بكر الشیرازی فیما نزل من القرآن فی أمیر المؤمنین علیه السلام ، عن مقاتل ، عن عطاء فی قوله تعالى : ولو آتینا موسى الكتاب كان فی التوراة : یا موسى انی اخترتك ووزیرا هو أخوك یعنی هارون ، لأبیك وأمك كما اخترت لمحمد الیا هو اخوه ووزیره ووصیه والخلیفة من بعده طوبى لكما من أخوین وطوبى لهما من أخوین الیا أبو السبطین الحسن والحسین ومحس
چند روزه ماشین خراب شده. همه کارهای اداری و بیرونی مون هم برای این چند روز هست. خیلی کارها بهم ریخته و منم بهم ریختم. دلم می خواست تا اومدن همتا یسری کارها رو بکنم که نشد . پسرم هم امروز رفت آزمون  سنجش رو داد برای جهشی خوندن. یکی دو روز پیش هم رفتیم دادگاه  برای رضایت تعدد زوجات . حاج آقا می گفت چرا راضی  شدی‌ . گفتم خودم پیشنهاد دادم . بدین علت و ... خیلی خوشحال شد و تعجب کرد و به شوهرم گفت  مومن واقعی به این می گن و آفرین قدر خانمت رو بدون و من اگر
راستی یه سوال؟
اگر یه روز متوجه بشی منزل جدیدی که اجاره کردی دیوار به دیوار منزل استادتونه  چه میکنی؟
تازه استادت هم یه آدم معمولی نیست یه متخصص ویژه درهمه امور!
شاید میگی خوب خیلی کارها
من نمیگم تاخودت بیشتر فکرکنی
اما شک ندارم که یکی از آن خیلی کارها اینه که میگی خوب هروقت سوال داشته باشه میرم ازش میپرسم .
خوب حالا این استادت که متخصصه همه چیزهست فکرمیکنی چندتا سوال ازش داشته باشی ...
تازه تو دراین خانه جدید مستاجری ودیر یازود باید ازاینج

با بررسی همه‌جانبه‌ترِ قانون مورفی می‌توان به نتایج مختلفی رسید. برخی آن را دروغ یا تلقین می‌دانند و برخی دیگر، راست و عده‌ای نیز آن را نوعی سخن بامزه می‌پندارند که شاید بعضی اوقات درست از آب دربیاید ولی ما در این مقاله سعی می‌کنیم منطقی‌ترین و مستندترین موارد را درباره‌ی واقعیت داشتن یا نداشتن قانون مورفی بیان کنیم:
بیشتر افراد از مضمون اصلی قانون مورفی مبنی بر این‌که: «کارها می‌توانند درست پیش نروند و این اتفاق خواهد افتاد»، کما
خیلی خراب کرده ام آقا، درست کن
من را به مهر حضرت زهرا درست کن

صدها گره به روی گره خورده بر دلم
ای چاره ساز، این گره ها را درست کن

رویم سیاه باد، دلت را شکسته ام
یک جونِ عاشق از منِ رسوا درست کن

آن گونه که تو خواسته ای من نبوده ام
من را به حق زینب کبری درست کن

بر سینه ی خرابه ام آقا نظاره کن
از این خرابه، عرش معلی درست کن

ای علت نزول نم اشکِ نوکران
در چشم بی ثمر شده، دریا درست کن

در روضه ی حسین ازین چشم کور من
منت گذار و چشم تماشا درست کن

ا
روزهای آخر سال‌م بی‌برنامه و خودانگیخته و پرهرج‌و‌مرج می‌گذرند. باید همین‌طور باشد. وضعیت ایده‌آل من برای اسفندماه، بی‌هدف و بدون وظیفه و چارچوب بودن است تا بشود در این احساس تعلیق شناور ماند. در این حالی که انگار وقت دارد تمام می‌شود، برای خیلی کارها دیگر دیر شده اما هنوز هم به نقطه‌ٔ شروع نرسیده‌ایم. کدام کارها در اولویت است؟ آن‌هایی که شب عیدی حالم را خوب می‌کند. دویدن و آشفتگی‌ش را دوست دارم به شرط آنکه گاهی کنار بایستم و تب و تا
بیرون رفتن دیروز با دوستهام روحیه امو عوض کرد واقعا. اما خب باز به یاد اوردم که چقدر کار نکرده و عقب افتاده دارم و چه کارها که باید با برنامه ریزی انجام بدیم. و من هنوز خیلی عقبم بایدهم درس بخونم هم در کنارش به باقی کارها برسم میترسم نتونم هم اینورو داشته باشم هم اونورو :( به نظر سخت میاد برام اما چیکار میشه کرد انگار کل زندگی یه ریسک باشه. و ادم باید انتخاب کنه. مدام و مدام. هرچند که بیشتر تمرکزمو میخوام بذارم رو درس خوندن. هنوز نتونستم اونجوری
آموزش درست صحبت کردن با دیگران
بخش سبک زندگی: درست صحبت کردن در روابط اجتماعی تاثیر زیادی دارد اگر می خواهید در جامعه جایگاه خوبی داشته باشید باید حتما درست صحبت کردن را بدانید.در ادامه روش درست صحبت کردن را به شما آموزش می دهیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
حدود یکماهی هست مهمان ناخوانده ای وارد کشورمون شده
باعث شد مدرسه ها و دانشگاهها و بعدش مراکز و کلاسها و تفریح ها و پاساژها و ... یک به یک تعطیل بشن...
خیلی از کسب و کارها خوابید
خیلی از خریدها انجام نشد
مسافرت ها کنسل شد
جنسها تو انبار موند
بازار کساد شد
حوصله خیلیا سر رفت
قرنطینه رو نتونستن تحمل کنند
و ....
اما برعکس خیلیا هم این تعطیلی براشون فرصت بود برای خیلی از کارها
مطالعه، فیلم دیدن، انجام کارای هنری، در کنار خانواده بودن و....
و.....
خدا رو شک
کمد و لباس های پراکنده در اتاق را مرتب و به هشت تا از گلدان ها رسیدگی کردم. باورم نمیشود که همین مختصر کار ، ۶ساعت طول کشیده! سرگیجه دارم و فقط خدا میداند با هر سر گیجه من چه قدر میترسم که مبادا از حال بروم! با سرگیجه ای شدید و تیغ کاکتوس ها توی دست رفتم روی میز و پرده ام را زدم. از نمیدانم کی که مامان شسته بودتش اتاقم پرده نداشت!
حالا علاوه بر مرتب کردن گل و خاک کف اتاق، باید قفسه های کتاب و جینگیل جات را مرتب کنم. دو قفسه زیر استند گلدان ها _ که عمل
روش‌های ارزان برای افزایش فروش
پشت هر کسب‌و‌کار موفق یک شخص با اراده وجود دارد که کارها و تصمیماتش کسب‌و‌کار را به اینجا رسانده است! شما می‌توانید آن شخص باشید!
کار اصلی مدیر کسب نتایج بزرگ از طریق کارکنان است. با این تعریف بسیاری از مدیران در واقع مدیر نیستند. آن‌ها شاید صاحب کسب‌و‌کار باشند ولی یک فرد همه‌کاره و همه‌فن‌حریف هستند و به جای آنکه به کمک تیم نتایج ارزشمندی کسب کنند، خودشان اغلب کارها را انجام می‌دهند.
ما دوره‌ای طراحی
همه ی ما می دونیم بی برنامگی عامل اصلی خیلی از شکست های ماست حتماً این جمله رو شنیدید که میگن "" اگه شما هدفی نداشته باشید ، بخشی از هدف فرد دیگر هستید"" پس شروع کنید مشخص کنید چی می خواهید و به کجا می خواهید برسید باور شما آینده ی شما رو شکل خواهد داد به شرط آنکه فراموشش نکنید.
به شخصه از وقتی که تمام کارها و برنامه های خودم رو می نویسم احساس بهتر و نظم فوق العاده ای نسبت به زندگی دارم .
به شما سایت To do list  رو پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید 
این س
تغییر در کسب و کارها.
 هرانقلابی در تغییر کسب و کارها، نقش اساسی دارد. کسب و کارها نیز بر هر انقلابی تاثیر دارند. این عمل و عکس العمل متقابل، وقتی به نتیجه مطلوب می رسد که: ارزش جدیدی در حال ایجاد شدن باشد. هنگامی که مردم دنیا از قاچاق و گانگستر بازی خسته شده بودند، انقلاب اخلاقی و فرهنگی در ایران رخ داد، که همه آن کارهای قبلی را حرام دانسته و: از دور خارج کرد. بنابر این افرادی وابسته به آن مشاغل، زیر چرخ انقلاب له شدند، و آنهاییکه به دنبال تغیی
جای درست
کنار آدم‌های درست در لحظه درست قرار گرفتن اتفاق مهمی است
آنقدر مهم که باید آن را بین دعاها گنجاند... و اگر گردش روزگار جز این کرد راه توبه پیش گرفت... 
تو فکر کن لحظه‌ای که باید، برای کسی که باید نباشی... 
اصلا این قصه آدم‌ها به کنار... 
ما اگر مختصاتمان درست نباشد، پس فردا روزی که سوال جوابمان کنند بگویند تو برای چه رفتی روی زمین چه جوابی داریم بدهیم؟؟؟ 

امام علی (ع) چقدر درست و بجا فرمودند که :
خودت را به کارهای خوب و کسب فضیلت ها وادار کن و گرنه  به طور طبیعی دچار رذائل خواهی شد.
یعنی اگر خودت را به سمت کارها و حالات خوب نبری هم کارهایت و هم حال روحی ات بد می شود .
ذهن انسان هم نیاز به کنترل و مراقبت دارد.اگر انسان برای کنترل ذهن تمرین نکند ذهنش خود به خود بیمار می شود !
شما حق نداری هر طوری که میخوای خودت را سرزنش کنی ,حتی برای گناهان بعضی ها طوری درباره گناه خودشان را سرزنش می کنند که موجب یأس آ
زمان دارایی ارزشمندی است اما برای مدیریت زمان باید به این نکته توجه کرد که مدیریت زمان لزوما به معنای کم خوابیدن، یا انجام کارهای متوالی پشت سرهم بدون داشتن استراحت مابین انجام کارها نیست زیرا ممکن است به زمان بیشتری دست یابید اما انجام کسب و کار فشرده و نداشتن خواب کافی عوارضی برای سلامتی شما داشته باشد اکنون به تکنیک تمرکز فرانکلین کاوی می‌پردازیم که به حذف فعالیت‌های غیرضروری و الویت بندی کارها می‌پردازد. این روش توسط استفان کاوی
مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از کارهایی است که اخیرا همه مدیران سایت ها و کسب و کارها، به آن اهمیت ویژه ای می‌دهند. استفاده از شبکه های اجتماعی به صورت درست و اصولی باعث معرفی هر چه بهتر و بیشتر محصولات و خدمات شما و همچنین افزایش بازدید از سایت شما خواهد شد. در ایران علاقه مردم به شبکه های اجتماعی هر روز درحال افزایش است و این افزایش آمار باعث می‌شود جامعه هدف مناسبی در این شبکه ها برای کسب و کار شما به وجود بیاید. در آخر میتوان گفت که در حال ح
پیش بینی سیاست،
از اول هم برای من دشوار بود.
ولی این روزا به قدری برام پیچیده شده،
که پلکها و ابروهام همیشه میریزه هر وقت که اخبار سیاسی میخونم.
یادمه مفسرین بزرگ ایرانی و غیرایرانی میگفتن که کاناداییا (احتمالا منظور خود ایرانیای کانادا بودن) میخوان به محافظه کارها رای بدن،
و عمرا اگه به لیبرال ها رای بدن.
امروز حزب محافظه کار در اقدامی از جاستین ترودو (که از لبیرال هاست) و نخست وزیر کنونی کاناداست، حمایت کرد،
و پشمهای من ریخت. ترودو حداقل ظا
شهادت ابن سکیت رضوان الله علیه در راه ولایت امیر المومنین علیه السلام
سیوطی از علمای اهل تسنن می‌نویسد:
وفی سنة أربع وأربعین قتل المتوكل یعقوب بن السِّكِّیت الإمام فی العربیة فإنه ندبه إلى تعلیم أولاده، فنظر المتوكل یومًا إلى ولدیه المعتز والمؤید فقال لابن السكیت: من أحب إلیك هما أو الحسن والحسین؟ فقال: قنبر -یعنی: مولى علیّ- خیر منهما، فأمر الأتراك فداسوا بطنه حتى مات، وقیل: أمر بسلّ لسانه فمات وأرسل إلى ابنه بدیته، وكان یعقوب رافضیًّا.
تهران ؛ روز های سخت ۹۸ 
وسط فشار همه جانبه ی زندگیمم ... جوری که امید به آینده ندارم 
مدام با خودم تکرار میکنم ... سحر ندارد این شبِ تار ...
دقیقا همونی شدم که یه عمر با غرور میگفتم من هیچوقت اینجوری نمیشم 
همه ی کارها پیچیدن تو هم ... 
خدا میدونه تو این یه ساله چند شبو گریه کردم ساعتها ...
خدا میدونه کلمه به کلمه ی حرفای اطرافیانم چجوری درد میشه یکی یکی به قلبم شلیک میشه 
خدا میدونه چقد حالم بده 
خدا میدونه من درونم چی میگذره 
خدا میدوته چقد برام سخت
productivity=
▶️efficiency+effectiveness
◀️بهره وری = کارایی + اثربخشی
♦️مثالی از مفاهیم بالا:
فرض کنیم پروژه ای بر اساس طرح تجاری مصوب و آمار های قابل قبول طرح توجیهی با زمان برآوردی 12 ماهه و سرمایه مورد نیاز  500 میلیون تومان شروع گردید:
در صورتیکه پروژه مورد نظر در طول 12 ماه با همان سرمایه یعنی 500 م.ت به اتمام برسد،پروژه فوق از کارایی برخوردار می باشد.
در صورتیکه، پروژه طی مدت 12 ماه با سرمایه 500 م.ت پایان یافته باشد و هدف های شرکت را محقق کرده باشد، علاوه بر
دریافت صوت
حجم: 1 مگابایت   مدت: 54 ثانیه
• هنر، وسیله، ابزار و رسانه است؛ رسانه‌یی بسیار مهم. از هنر و از اعتلای آن نباید غفلت کرد و آن را مساوی با گناه و غلط و این مقولات نباید دانست. هنر جزو برجسته‌ترین مخلوقات الهی است و جزو ارزشمندترین صُنع پروردگار است، که باید آن را ارج گذاشت. در همه‌ی کارها، حتی در یک تبلیغات معمولی، باید هنر را به کار برد. اگر از ابزار هنر در کارهای علمی و القائات فکری و علمی که از صدا و سیما پخش میشود، استفاده شود، مان
 مُستَبصِرٌ بِشَأنِکُم!!!
بازارها باز و تمام کارها دایرآیا روا باشد حرم این گونه بی زائر...؟!پیداست از بی اعتقادی ها، زبانم لال...تنها حرم ناامن می باشد علی الظاهرافتاده کار ما به دست آن منافق کهبا شمرهای روز دارد هرهر و کرکردل، بی گمان مغلوب دنیا می شود آریبر شأن اهل بیت وقتی نیست مُستَبصِرحق کریمان است این رفتارهای ما؟!کم برکت و خوبی شده از سویشان صادر؟!حالا توجه کن میان این همه غفلتزهرای مرضیه است بر رفتار ما ناظرگفتند در خانه بمانید و نفه
                                                            بخش
سوم:سبک زندگی

سلام،به بخش سوم مطالب وبلاگ من خوش
اومدید؛امیدوارم از مطالب ما لذت برده باشید.

این بخش درباره سبک های زندگی و روش
های زندگی است،این کارها باعث می شود به کار هایی که می کنید فکر کنید که اگر
اشتباه است آن ها را درست و اگر درست است به آن ادامه دهید.

این بخش رو خودم درست کردم،یعنی فکر از
خودم بوده و کمی دوستان و فامیلان بهم کمک کردند.

روش نوشتن شبیه یک داستان است
                                                            بخش
سوم:سبک زندگی

سلام،به بخش سوم مطالب وبلاگ من خوش
اومدید؛امیدوارم از مطالب ما لذت برده باشید.

این بخش درباره سبک های زندگی و روش
های زندگی است،این کارها باعث می شود به کار هایی که می کنید فکر کنید که اگر
اشتباه است آن ها را درست و اگر درست است به آن ادامه دهید.

این بخش رو خودم درست کردم،یعنی فکر از
خودم بوده و کمی دوستان و فامیلان بهم کمک کردند.

روش نوشتن شبیه یک داستان است
طراحی سایت کرمانشاه
در راستای گسترش و توسعه ارائه خدمات، طراحی سایت کرمانشاه کلان شهر دیگری می باشد که نونگار پردازش پوشش خواهد داد. طراحی سایت در کرمانشاه با توجه به جمعیت و پیشرفت روز افزون این شهر که به شهر دلاوران و پهلوانان شهرت دارد اهمیت فراوانی دارد و مراجعات کسب و کارها و مشتریان کُرد زبان ما از این دیار پهلوان خیز و درخواست به شرکت نونگار بر آن شدیم که پروژه هایطراحی سایت کرمانشاه را نیز انجام دهیم و توان رقابتی این کسب و کارها را
مشکل بی آبی یک طرف و تنبیهات دسته جمعی طرف دیگه!!!باعث شد خیلی از بچه هارو بهتر و بهتر بشناسیم.
از سخت ترین کارها اونجا نگهبانی بالای کوه حتی زیر بارش بود که گاهی تا 9 ساعت اون بالا می ایستادیم.
چندباری هم تیراندازی و درگیری پیش اومد ولی خداروشکر کسی آسیب ندید.
اما هر چه به روز بازدید نزدیکتر میشدیم برنامه ها فشرده تر میشد و برای ما اون بالا جای فراری بود از اینهمه کار.
کار ما قسمت مخابرات گروهان بود ولی انگار مسئولمون هیچ برنامه ای نداشت.آخرش ه
امروز زیاد حالم رو براه نیست. هرچند باید بهش توجهی نکنم تا درست شه. اما نیچه رو دست گرفتمو دارم میخونم. بعدشم ظهر میریم خونه بابابزرگم نوبت مامانه و غذا رو اونجا میخوریم. بعدش میام خونه وباقی کارها دیروز فقط دو سه تا کارمو نرسیدم که کوچیکم بودن تنبلی کردم اما امروز همشو انجام میدم. خلاصه که همین. خبر دیگه ای نیست. بابا بزرگم حالش زیاد خوب نیست :(( امیدوارم زودتر خوب بشه. خیلی ضعیف شده. همشم تقصیر اون زنه هست. همش بهش قرص خواب اور میدادو غذا هم هی
مردم در زندگی خود برای هدفی زندگی میکنند و کم نیستند کسانی که بزای رسیدن به اهداف خود نهایت تلاش خود را میکنند.کم نیستند کسانی که با یک برنامه ریزی درست به اهداف خود رسیده اند.یکی از زمینه ها که انسان موفق کم نداشته بخش الکترونیک است.با ورود اینترنت به زندگی های ما،همه چیز تغییر کرد،سرعت انجام کارها بالا رفت و کیفیت زندگی ها افزایش یافت.در دنیای الکترونیک یا به قولی تجارت الکترونیک،جا برای پیشرفت زیاد است اما این پیشرفت یک نیاز کلی دارد.اید
شهادت ابن سکیت رضوان الله علیه در راه ولایت امیر المومنین علیه السلام
سیوطی از علمای اهل سنت عمری می‌نویسد:
وفی سنة أربع وأربعین قتل المتوكل یعقوب بن السِّكِّیت الإمام فی العربیة فإنه ندبه إلى تعلیم أولاده، فنظر المتوكل یومًا إلى ولدیه المعتز والمؤید فقال لابن السكیت: من أحب إلیك هما أو الحسن والحسین؟ فقال: قنبر -یعنی: مولى علیّ- خیر منهما، فأمر الأتراك فداسوا بطنه حتى مات، وقیل: أمر بسلّ لسانه فمات وأرسل إلى ابنه بدیته، وكان یعقوب رافضیّ
دیگر کمتر کسی پیدا می شود که زندگیش با اینترنت و دنیای مجازی گره نخورده
باشد زیرا بسیاری از کارها را آسان ساخته و خیلی از مراحلی که قبلا باید طی می شد
دیگر به کلی حذف شده اند. یکی از این کارها رزرو هتل است که دیگر نیاز به طی مراحل
مختلف برای رزرو اتاق وجود ندارد. شما تنها با چند کلیک می توانید هتل مورد نظر
خود را در شهر دیگری انتخاب کنید و برای هر بازه ی زمانی که دوست دارید آن را رزرو
کنید.
جذابیت حکم به اینه که بیشتر وقت‌ها نمی‌تونی از قدرت خالی که توی دستته مطمئن باشی. یه وقت‌هایی روی آس‌ات هم حکم می‌آد و یه وقت‌هایی پنج‌ات می‌شه خالِ زمینه. حکم بازی‌ایه متکی به بخت و مهارت، رو کردن کارت درست توی زمان درست، قانون به‌هنگام بودن. سرنوشت هم همینه؛ توی مکان درست در زمان درست بودن، با همون قاعده‌ی بخت و مهارتِ خوب بازی کردن. 
بولت ژورنال یک شیوه ساده برای مدیریت کارها است. از کارها و علایق شخصی گرفته تا امور کاری و حرفه‌ای، همه را می‌توانید با اصول ساده و البته موثر بولت ژورنال مدیریت کنید و از 24 ساعت شبانه‌روز خود بیشترین بهره را ببرید. در این مطلب یک قالب رایگان بولت ژورنال را برای شما در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند ارزش افزوده فراوانی را در انتهای سال برای شما به همراه داشته باشد. برای دانلود رایگان قالب بولت ژورنال ...
ادامه مطلب
رشته حسابداری چیست ؟ 

حسابداری به معنی ثبت و ذخیره اطلاعات مالی، ارائه تجزیه و تحلیل و نتایج به‌صورت گزارش‌هایی به مدیران سازمان یا شرکت جهت تصمیم گیری مناسب، درست و به‌مو‌قع است. در واقع حسابداری را می‌توان راهی برای کنترل سلامتمالی، ارزیابی دارایی‌های مالی، بدهی‌ها و همینطور جریان نقدی در کسب و کارها تعریف کرد. رشته حسابداری یکی از رشته‌های آموزش عالی است که داوطلبان هر سه گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک، تجربی و علوم انسانی می‌توان
توی روزهای قبل از قرنطینه اغلب مواقع تعدادی کار نیمه تمام داشتم. یعنی وقتی لیست کارهای که باید انجام می دادم رو می نوشتم، همیشه تعدادی از کارها به روز بعد منتقل می شد و حتی گاهی به روز بعد و بعدتر!
اما بعد از قرنطینه که بیرون رفتن های الکی و بی جهت که صرفا وقت گذراندن بودن و دیگر هیچ از بین رفتند! همین به نوبه خود فرصت کوچک و در عین حال دست نیافتنی به من داد که توانستم کارهایی را که هیچ وقت تایم کافی برای انجام آن ها نداشتم به سرانجم برسانم.
روزه
اشتباه کردم، ترسیدم نکنه کارها خراب شود فاجعه ای درست شود پس چیزی نگفتم خنده هایم را پنهان کردم نکنه به کسی بر بخورد پس دردها را فرو خوردم دردها عمیقتر شد تا اینکه از همه کناره گرفتم چون نقش دیگران را در اشتباهات نادیده گرفتم وفداکاری های بی موردی در حق دیگران  کردم که اول از همه به خودم لطمه میزد خود را ناقص یافتم چونکه چیزی برای عرضه به دیگران نداشتم بلکه همه چیز را در درونم ریخته بودم پس سکوت کر کننده ای رخ داد که دیگران را اذیت میکرد این س
تفاوت رهبری با روحانی این بود که مذاکره برای رهبری یک تاکتیک بود و برای روحانی یک راهبرد!
رهبر انقلاب از اول فرمودند: نرمش قهرمانانه.
اما روحانی دائم به احمدی نژاد خرده گیری کرد که چرا شل نمی گرفت و نرمش نشان نمی داد؟ با دنیا باید مهربانی کرد... از محبت خارها گل می شود...

امروز از روحانی تشکر می کنیم که ـ آنطور که امروز آقای خاتمی در نماز جمعه تشریح کردند ـ برخی مواضع و عملکردهای انقلابی داشتند.
اما حتماً توجه دارید که این گفتمان روحانی نیست! ا
یه برگه برداشتم غذاهایی که این چند روز درست کردم بنویسم. مامان خانم گفت چکار میکنی؟ 
گفتم دارم غذاهایی که میتونم برای رفع گرسنگی درست کنم مینویسم شنبه شام مونده بودم چی درست کنم هیچی به ذهنم نرسید پلو پختم با چند تا کشمش خوردم.
الان هی یاد میاره بهم میخنده.
آشپزی کار سخت و پیچیده ای نیست و شما می توانید با دانستن یک سری نکات ساده، یک آشپزی حرفه انجام دهید.  با ما همراه شوید تا این نکات را به شما بگوییم.

یک آشپزی حرفه ای با چند ترفند ساده!!
اگر آشپزی را یک تجربه پر استرس و گیج کننده می دانید نگران نباشید چون شما تنها نیستید. درست است که تخصص در آشپزی با تمرین به دست می آید اما با تلاش های کوچک هم می توانید هنر آشپزی تان را بهتر کنید. در درس امروز می خواهم درباره یکسری اصول اولیه آشپزی بگویم.

اولین ب
آدمها با خودشون و زندگی هاشون چکار می کنند؟ من با زندگیم چکار کنم؟ سخت ترین کار تو دنیا روبرو شدن آدم با خودش، با زندگیشه، با چیزهایی که درست کرده و وای به اون روزی که بفهمه هیچ چیزی درست نکرده فقط خودش و خودش و یه هیچ کامل اطرافش درست کرده.
الگوریتم شاهین ( Hawk ) چیست؟
تیم تولید محتوای وب داران در این مقاله قصد دارد شما را با الگوریتم شاهین گوگل آشنا کند و نحوه عملکرد این الگوریتم را در سئو محلی بررسی کند.
تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید و با گذاشتن نظرات خود ما را از میزان مفید بودن این مقاله آگاه کنید.
طبق مقاله ای که سایت معتبر Search Engine Land منتشر کرد ، الگوریتم شاهین مربوط به سئو محلی می شود و تاثیری روی سایت هایی که در زمینه سئو محلی فعالیت نمی کنند نداشته است.
البته این الگوریت
دانلود فایل تصویری شعر با نوای کربلایی سید رضا نریمانی
بازارها باز و تمام کارها دایرآیا روا باشد حرم این گونه بی زائر...؟!پیداست از بی اعتقادی ها، زبانم لال...تنها حرم ناامن می باشد علی الظاهرافتاده کار ما به دست آن منافق کهبا شمرهای روز دارد هرهر و کرکردل، بی گمان مغلوب دنیا می شود آریبر شأن اهل بیت وقتی نیست مُستَبصِرحق کریمان است این رفتارهای ما؟!کم برکت و خوبی شده از سویشان صادر؟!حالا توجه کن میان این همه غفلتزهرای مرضیه است بر رفتار ما ن
در هر موقعیت شغلی و در هر تیم و
سازمانی که باشید، حتماً براتون پیش اومده که با حجم زیاد کارها روبه‌رو
بشید. در اکثر مواقع، حجم کارهای شرکت‌ها به دلیل‌های مختلف بیشتر از ظرفیت
اجرایی نیروهاست. در این شرایط برای انجام این کارهای انبوه، چه راه حلی
وجود داره؟ اسکرام قراره راه حلی برای این مساله باشه!
اما اصلاً ببینیم اسکرام چیه؟ اسکرام
فرآیندی است که در طی اون، تیم‌ها پروژه‌های بزرگ خودشون رو به بخش‌های
کوچکتر تقسیم می‌کنند و با انجام ا
پاسخ سوالات مسابقه درسهایی از قران 30ابان98

1 -امام رضا علیهالسالم، راه پیروی از اهل بیت علیهمالسالم را چه میداند؟
1 )شناخت درست سخن معصومان
2 )اعالم محبت و مودت به معصومان
3 )توسّل و زیارت معصومان
2 -آیه 43 سوره نجم، به کدام نعمت الهی اشاره دارد؟
1 )خنده
2 )گریه
3 )هر دو مورد
3 -در نماز، با کدام آیه از خدا میخواهیم که ما را از افراط و تفریط دور بدارد؟
1 )مالک یوم الدین
2 )ایاک نعبد و ایاک نستعین
3 )اهدنا الصراط المستقیم
4 -قرآن در سوره عصر، الزمه ایمان ب
در مقطعی در گذشته بازاریابی آنلاین فقط روشی جدید و متفاوت برای بازاریابی بود، و شکل جدیدی برای ارائه فروش کالاها و خدمات در مدیا را عرضه کرد. اما تنها در طی چند سال گذشته ، اهمیت بازاریابی دیجیتال تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از کسب و کار برای مشتریان شده است.

با توجه به این‌که ما با اتصال به اینترنت هرکاری انجام می‌دهیم اهمیت بازاریابی دیجیتال کاملا واضح و روشن می‌شود.بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کسب و کار شما (هر اندازه کوچک هم) برای رش
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شانزدهم
.
ولی من ایستادم و دست به چونه ام گذاشتم - اول بهتره قفسه رو خالی کنیم
روسریم رو دوطرفش رو دست گرفتم که برم پشت گردنم که صدای زیر لب اون رو شنیدنم که استغفار می گفت
- خواهرم شما بفرمایید می خوام در رو ببندم بعد از ظهر با بچه ها این جا رو درست می کنیم
متوجه شدم به خاطر من معذبه
اما لجبازی من گل کرده بود اصلا از بسیج خوشم نمی اومد اما یه حسی تو دلم می خواست اون کار رو انجام بدم و اونجا رو مرتب کنم
شاید جو دانشجویی بود شای
حالا که هوا رو به سردی رفته و انواع آش‌ها و سوپ‌ها کم کم به وعده‌های غذایی اضافه می‌شود، بهترین فرصت است تا دستور پخت آن‌ها را به بهترین شکل یاد بگیریم و درست کنیم. آش جو هم یکی از آن غذا‌های جذاب است که با رعایت فوت و فن‌هایش می‌توانید یک آش لذیذ را درست کنید و از آن لذت ببرید.                                                     
ادامه مطلب
رفیق جان تعریف میکرد که چون تو محل کارش، واحد برادران همش جلو پاش سنگ مینداخته اند برای برگزاری مراسمات و دعوت مهمان و بحث بودجه و اینا
رفته با رئیسشون حرف زده که اصلا آیا باید از اونا کسب تکلیف کنه برای کارهای واحد خواهران؟
رئیس گفته نه شما خودتون مستقل عمل کنید و با خودم هماهنگ بشید.
رفیق ما هم میگه روی همین حساب من به خاطر جلوگیری از بحث بیخود، سعی میکردم همه کارها رو تو همون واحد خواهران ردیف کنم از دعوت مهمان و چاپ دعوتنامه و پوستر و بقیه
گوگل یک صندوق مالی برای کسانی که به خاطر کرونا ویروس نمی توانند سر کار بروند، ایجاد کرد؛ آمازون یک صندوق ٥ میلیون دلاری برای کمک به کسب و کار های کوچک ایجاد کرد، خوزه آندرس رستوران دار معروف آمریکا، ٨ رستوران خود را تبدیل به آشپزخانه کرد، یعنی کار اصلی خود را تهیه غدا برای افرادی که در خط مبارزه با کرونا هستند قرار داد؛ مدیرعامل اندپیزا اعلام کرد پیتزای رایگان در اختیار کارمندان خود و کارکنان بیمارستان قرار می دهد؛ دولچه و گابانا که در زمی
سه روز آینده رو تعطیلم.
و لعنت بر من اگر این سه روز را به باد دهم!
همینجا نوشتم و همینجا قول میدم و همینجا هم خواهم آدم گفت که به  بهترین نحو گذراندمش :)
با وجود سرماخوردگی و بدحالی به نحو خوبی پیش رفت :)
سه تا پاورپوینت درست کردم، یک کتاب خواندم و انسان خردمند را شروع کردم. فیلم "Groundhog day" رو که خیلی وقت بود به خاطر بی زیرنویسی نگاه نمیکردم، بی زیرنویس نگاه کردم و حقیقتا خیلی خوب بود. دو تا داستان نوشتم. دو تا رایتینگ کلاس زبانم که پشت گوششان می‌ند
یکی از مهمترین و ساده ترین مفاهیمی که بنظر حقیر باید در تمام کارها به آن توجه داشته باشیم این است که چطور منابع را به کارها و فعالیت ها تخصیص می دهیم.
اگر ما می خواهیم در کسب و کار موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد علمی موفق شویم، اگر می خواهیم در زندگی شخصی موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد معنوی و خودسازی موفق شویم، اگر می خواهیم در روابط خانوادگی و فردی و اجتماعی موفق شویم، اگر می خواهیم در میدان مبارزه موفق شویم و خلاصه برای هر موفقیتی باید به
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : «بیل گیتس»، هم بنیانگذار مایکروسافت پس از سال ها به دبیرستانی که در آن تحصیل کرده بود بازگشت و به مناسبت 100 سالگی تاسیس آن، سخنانی در مورد محول کردن کارها به دیگران و تاثیر آن در موفقیت کسب و کارها ایراد کرد.
او خطاب به دانش آموزان با اشاره به اینکه برای موفقیت فردی به چه ذهنیتی نیاز است، پیرامون اشتیاق سیری ناپذیر برای یادگیری، حس شگفتی و کنجکاوی در مورد نحوه کارکرد وسایل مختلف صحبت کرد و گفت:

می دانی دلیل این همه نارضایتی ما از زندگی چیست؟

دلیل آن انتظاری است که ما از دیگران و یا حتی از خدا داریم!

با انجام نگرفتن انتظارات ما، عصبانیت، ناامیدی، خلق و خوی بد و در نتیجه کندی و نارضایتی در کارها و زندگی سراسر وجود ما را پر خواهد کرد.

زندگی ملال آور خواهد شد و پایان خوبی نخواهد داشت.

کار باید فقط برای رضایت خودمان انجام گیرد و همین که ما کاری را شروع می کنیم و آن را به پایان می رسانیم یعنی ما به انجام آن راضی بوده ایم و نتیجه کار ن
شرکت خدمات نظافتی امروزه کارهای نظافت منزل و شرکت و راه پله و ساختمان و ... را دارد.
امروزه برای تمیزکردن چه راه  حل های مناسب و زود بازده می باشد ، که بعد از نظافت بتوان رضایت کارفرما را نیز داشته باشیم.
در اول مراحل باید نظافتچی آماده به کار داشته باشیم ف
در دومین مراحل باید استفاده محصولات شوینده را کاملا نظافتچی آموزش دیده باشد.
سوم مراحل حتما در زمان خواسته شده باید دقت کافی داشته باشد.
تمیزکردن برای هر نیروی خدمات از روش های مختلفی می توا
۱-قدرت اراده را دست کم نگیریدجنگ واقعی برای رسیدن به بهره روی و بازدهی بیشتر هر روز صبح شروع می شود. اگر بعد از شنیدن صدای ساعت زنگ دارتان آن را خاموش کردید و دوباره به خواب رفتید باید بگوییم جنگ را واگذار کرده اید!
اگر هشداری تنظیم می کنید به محض شنیدن صدای آن باید از خواب بلند شوید. این ساده ترین اما موثرترین کار ممکن است. تحقیقات نشان می دهند خاموش کردن صدای زنگ هشدار ساعت یا تلفن و دوباره خوابیدن شما را خسته تر و بیدار شدنتان را هم سخت تر می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها